Terapia Su-Dżok

 mężczyzna nie kończący szybko

Su-Dżok to terapia samo uzdrawiania, która narodziła się na Dalekim Wschodzie, a ściślej w Korei. Łączy ona stare tradycje medycyny Wschodu, takie jak akupresura, z nowoczesnymi osiągnięciami na Zachodzie. Funkcjonuje równolegle na planie fizycznym i psychicznym. Ale ciało bezwzględnie podporządkowuje psychice. Zabiegi terapeutyczne przeprowadza się na dłoniach pacjenta, gdyż tutaj znajdują się receptory wszystkich narządów. Terapia ta jest skuteczna w leczeniu wszelkich nerwic, które z kolei stanowią przyczynę aż 80 procent wszyst¬kich problemów seksualnych. Terapia Su-Dżok, którą stosuje mistrz rozpoczyna się od krótkiego wywiadu. Pacjent nie musi szczegółowo opowiadać o swoim życiu, wystarczy, że zasygnalizuje rodzaj dolegliwości, co w praktyce może sprowadzać się do jednego lapidarnego stwierdzenia, np. cierpię na niepełny wzwód albo przedwczesny wytrysk. Przyczyn zaburzeń może być bardzo wiele, ale terapeuta potrafi bezbłędnie postawie diagnozę. Przyrządem diagnostycznym jest metalowy punktak, którym terapeuta uciska określone miejsca na dłoni, szukając punktu uwrażliwionego. Za zaburzenia seksualne odpowiedzialna jest strefa znajdująca się na wewnętrznej stronie dłoni między palcami serdecznym a środkowym. Punkt bezpośrednio związany z istotą dolegliwości jest nadwrażliwy. Wystarczy lekki ucisk, aby pojawił się ból. Diagnoza postawiona przez doświadczonego terapeutę trwa kilkanaście minut, gdyż musi on precyzyjnie zlokalizować jeden lub więcej punktów zapalnych.
akcesoria
Terapia polega na delikatnym masażu uwrażliwionych miejsc. Jest to swego rodzaju akupresura. Mistrz nie potrzebuje do tego żadnych urządzeń, wykonuje ją palcami, gdyż w ten sposób również potrafi odnaleźć właściwy punkt. Kiedy u pacjenta wykryje tylko jeden punkt zapalny, to chory otrzymuje instrukcję i może z powodzeniem samodzielnie kontynuować terapię. Powinien zaopatrzyć się w punktak, ale równie dobrze może to być zwykły patyk zaostrzony, długopis, praktycznie każdy przedmiot o spiczastym zakończeniu. Często się jednak zdarza, że jednocześnie występuje więcej przyczyn zaburzeń seksualnych, np. pierwsze stadium wodniaka jądra, przerost środkowego płata gruczołu krokowego czy ewentualnie jakaś blokada natury psychicznej. Wówczas potrzebna jest dłuższa opieka terapeuty. nie powiew gorącego powietrza.
więcej o tabletkach na powiększenie penisa
Warunkiem powodzenia terapii Su-Dżok jest głęboka wiara w skuteczność metody. Na tym właśnie polega przewaga psychiki nad ciałem fizycznym. Mistrz przykłada do tego ogromną wagę i dlatego już podczas pierwszego spotkania udziela instrukcji, jak sobie samemu można szybko i skutecznie pomóc w przypadku bólu głowy, zęba czy brzucha. Tekst i zdjęcia: Ale nie tylko zabiegi prowadzone przez mistrza należą do terapii. Pacjent może sam intensyfikować i przyspieszać leczenie W precyzyjnie określonym punkcie, zaznaczonym przez terpeute, przykleja się plastrem specjalny gwiazdkę magnetyczną lub małe ziarnko gorczycy. Jest to narzędzie terapeutyczne na tyle małe, że nie przeszkadza w normalnym używaniu dłoni. Jednak stały, delikatny ucisk umożliwia przywrócenie właściwego poziomu energetycznego w chorym organie. Terapię taką można wzmocnić masując ziarenko lub przesuwając rękę nad zapalonym palnikiem gazowym albo naczyniem, w którym gotuje się woda. Oczywiście, należy zachować ostrożność, aby się nie poparzyć.