Forum

 mężczyzna nie kończący szybko

Forum okazywania uczuć. Jeśli ktoś nie umie, bezwarunkowo musi się tego nauczyć. Problem dotyczy nie tylko złych, ale i dobrych emocji. Duszenie wszystkiego w sobie na dłuższą metę może zakończyć się katastrofą. Jestem osobą zamkniętą w sobie wyznaje Urszula. Także w intymnych kontaktach z moim mężczyzną przez długi okres nie potrafiłam uzewnętrznić tego, że bardzo go kocham i jest mi z nim dobrze. W łóżku leżałam, jak przysłowiowa kłoda, choć w środku płonęłam z podniecenia. Kiedyś Jacek zasmucony zapytał: - Jest kiepsko? Zrobiło mi się głupio. Zrozumiałam, że muszę w tym temacie coś zmienić. Krzyki i westchnienia w moim wydaniu wypadłyby nienaturalnie, więc zaczęłam okazywać uczucia inaczej. Teraz kiedy narasta rozkosz, mocno przytulam się do niego, głaszczę go po plecach i szepczę mu na ucho słodkie słówka. Jest fantastycznie.

Forum o zmianach pozycji łóżkowych. W poniedziałek ona leży na plecach i kochają się w pozycji klasycznej, czyli po misjonarskie We wtorek od tylu, czyli „piesek”. W środę ona go dosiada, a więc mamy do czynienia z pozycją „na jeźdźca”. A od czwartku znowu klasyka czyli „misjonarz”. Gdyby związek miał trwać tylko tydzień, może by wystarczyło, ale jeśli zamierzacie być ze sobą długo i szczęśliwie, trzeba przyswoić Trochę więcej miłosnych konfiguracji. Zdobywanie wiedzy czasami jest bardzo przyjemnym zajęciem.

Opinie na forum – ranking wybaczania. Na pewne sprawy trzeba przymrużyć oko. To oczywiste. Szczególnie gdy idzie o drobiazgi. Dystans i tolerancja wobec niektórych zachowań partnera są nieodzownym warunkiem prawdziwego partnerstwa. - Byliśmy z Waldkiem na imprezie - opowiada Bogna z Wrocławia. - Mój facet bawił się znakomicie. Otoczony wianuszkiem dziewczyn zupełnie mnie nie zauważał. Prosiłam go, żeby przyniósł mi kieliszek czerwonego wina, ale nie doczekałam się. W pierwszej chwili zagotowało się wre mnie. Co on sobie wyobraża?! - pomyślałam. - Szybko jednak opanowałam złość. W gruncie rzeczy, to czy musi nawet na przyjęciach spędzać czas w moim towarzystwie? Wyluzowałam się i kilka razy do tańca poprowadził mnie przystojny blondas, co nie umknęło uwadze Waldka. Moje akcje wzrosły. W nocy kochał mnie tak. jak nigdy dotąd...

Forum uwodzenia Nie zdobywa się raz na zawsze, zapamiętaj! Chociaż nie jest to łatwe postaraj się dziewczyno traktować swojego mężczyznę tak, jakbyś szła z nim do łóżka poraź pierwszy. Zobaczysz, on zwariuje dla Ciebie. A ty chłopcze od czasu do czasu obsyp ją komplementami i wódź na pokuszenie. Dostaniesz w zamian więcej, niż sobie jesteś w stanie wyobrazić...

Forum o eksperymentach łóżkowych Nie muszą być wyszukane. a uciecha i tak gwarantowana. Warunek: obustronna zgoda na małe co nieco. Jedni więc mogą spróbować, jak smakują analne figle, inni wesprą własną fantazję gadżetami.
 opinie i forum

 forum