Stud 100 ?

 mężczyzna nie kończący szybko

Dick Hammer - lider z 10 letnim doświadczeniem w branży erotycznej oraz wielbiciel fitnes, sportów siłowych.

Zbyt krótki stosunek zawsze jest problemem zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. Zauważyłem że doszło nawet do tego że Panie ogłaszające się w znanej aplikacji na T w opisie piszą wprost ze szukają faceta długodystansowca a wygląd itp…. Nie są już tak ważne. Widocznie wnioskuję że musiały się nie raz przejechać na kimś kto szybko kończy. Kobiety są coraz bardziej wymagające. Z punktu widzenia faceta który tez czasami szybko kończy szczególnie gdy kobieta nie jest odpowiednio nawilżona lub nie ma zbyt dużego doświadczenia i jest ciasna to wydaje się nie w porządku ale nie ma co się na to obrażać bo takie są zasady gry w 21 wieku gdy została totalnie poluzowana obyczajowość. Oczywiście są sprawdzone sposoby które ja stosuję na przykład tabletki Stud Pills oraz czasami pomaga też jak podczas stosunku pomyśle o czymś nie związanym z seksem na przykład ja myślę o jutrzejszym treningu ile zrobię powtórzeń, cykli ….. czasami to wystarcza ale czasami muszę się wspomagać środkami które mogą w tym pomóc. Poniżej przedstawiłem ranking 3 najlepszych według mnie tych które stosowałem na sobie a które mi pomogły. Według tego rankingu tabletki Stud Pills zajęły 2 miejsce ale ze względu na dostępność w Polsce są moim faworytem.

 długodystansowiec czyli facet który bardzo długo może uprawiać seks
Osobisty ranking TOP 3 najlepszych według mnie środków na długi seks. Wziąłem pod uwagę jakość, działanie, cena i dostępność w Polsce. Mój faworyt to Stud Pills tabletki

 forum na przedwczesny wytrysk
Movo Enercy

Miejsce 1

 na przedłużenie stosunku
Stud Pills

Miejsce 2

 za szybko kończę problem i dobre to
Dokoli Man

Miejsce 3

 ranking i opinie na długi seks produkty

Opowiadania Magdy
Książe

Śledząc historię przedwczesnego wytrysku i jego wpływu na dzieje świata i narodów, nasuwa się pytanie, dlaczego wśród elity społecznej znajdowało się tylu nieudaczników stud 100?. Odpowiedź jest prosta: nieróbstwo. Klasie próżniaczej pozostawały dwie drogi urozmaicenia życia: intrygi i seks. Prowadziło to do deformacji psychicznej. Ostatni z rodu również nie zdołał uchronić się przed ową chorobą. Już w okresie dojrzewania książę postanowił, że zostanie Stud 100. Jak to zwykle bywa z osobami oddającymi się rozpuście, książę zapoznawszy się z klasyczną sztuką miłosną, zapragnął czegoś więcej. Zaczął odwiedzać najnędzniejsze spelunki zawsze mając przy sobie spray stud 100 i zadawać się z prostytutkami ostatniego sortu. Jak każdy co szybko kończy, nie poprzestawał na cielesnej rozpuście - z równą namiętnością oddawał się rozpuście duchowej, kolekcjonując zużyte buteleczki po studzie 100, zbereźne obrazy, ryciny oraz książki. W domu publicznym poznał Angielkę Zofię, niezwykle rozwiązłą i biegłą w sztuce miłości. Zachwycony jej talentami umieścił ją w swoim londyńskim pałacu. Miał wtedy już 54 lata i potrzebował szczególnie perwersyjnych bodźców i masy lidokainy na członka która dawały spraye Stud 100, by zaspokoić stępiałe przesytem zmysły. Zofia umiała mu to zapewnić. Z koleżankami organizowała zabawy seksualne o przewrotnych nazwach: „Gaszenie świecy" polegało na gaszeniu książęcej „świecy" w jak najbardziej wymyślny sposób: w .Życzliwym koniu" nagi książę odgrywał przed sześcioma rozebranymi kobietami zachowanie konia trzymającego w ręku stud 100 pragnął przeciągać stosunek w nieskończoność, który wita swoją panią. W „Proszę o wsparcie" książę umieszczał swój „grosik" w zachęcająco wystawionych „skarbonkach" każdej z towarzyszek. W „Pracowitych pszczółkach" partnerki rozbierały się w rytm menueta z pozytywki, a następ- nie dopadały leżącego księcia, udającego pączek róży. i wypijały z niego nektar. Lecz nadszedł czas, gdy wszystkie metody podniecania księcia przestały skutkować. Nawet Stud 100 nie działał jak dawniej Wówczas Zofia przypomniała sobie opowieści o fizjologicznych reakcjach wieszanych skazańców, którzy przed wyzionięciem ducha zaznawali słodkiego pocieszenia. Chwyciwszy się tego sposobu, każdej nocy udawała się do sypialni staruszka i wieszała go na kilka chwil. „Powieszony” książę sztywniał w pewnym miejscu - wtedy kochanka odwiązywała go i spieszyła z lubieżnym ratunkiem.