Блог найкращі природні таблетки для лібідо для жінок, відсутність бажання сексу, менопауза думки рейтинг 2022 в Польщі

 kobieta

Магда - прихильниця фітнесу, йоги та медитації.

Мої приватні спостереження показують, що останнім часом багато жінок, навіть середнього і навіть молодого віку, мають проблеми зі слабким лібідо. Іноді проблема полягає в простому відсутності бажання займатися сексом з партнером або в невмілих спробах створити інтимний настрій. За свою багаторічну практику я стикався з десятками різних чудових препаратів, які нібито впливають на жіноче лібідо або схуднення. На жаль, переважна більшість не вдалася, різні типи крапель, такі як Spanish Fly або Yohimbine, не виправдали моїх очікувань, незважаючи на багаторічну рекламну кампанію, яка в деяких випадках тривала навіть з 80-х років минулого століття. Керуючись думками як на польських, так і закордонних форумах, я вибрав і випробував, на мою думку, 3 препарати, які дають найбільшу надію на покращення мого слабкого лібідо. Я використовував їх усі в різний час. Вони обидва доступні в нашій країні, а деякі я імпортував з-за кордону, що часто було важко. Нижче я опублікував результати свого тесту, але скажу вам, що найбільше я був здивований таблетками Feminam Libido, які, на диво, я купив у Польщі. Я дійсно відчуваю поліпшення після них, вони зменшили мою хронічну відсутність бажання сексу і допомогли мені досягти оргазму. Тут їх не виробляють, але можна знайти імпортера, який продає їх на польському ринку. На жаль, я не маю інформації, чи корисні вони жінкам під час менопаузи, але з того, що я читав на форумах, напевно, так.
 przedstawiam ranking opinie i forum poniżej


Мій особистий рейтинг ТОП-3, на мій погляд, найкращі таблетки для підтримки лібідо у жінок, відсутність бажання сексу або ослаблення бажання.

 większa ochota na seks u kobiety to nasz wspólny interes po to są te tabletki
Feminam Libido - 60 tabletek

Miejsce 1

 kobieta ze słabym libido zawsze jest smutna dajcie jej te tabletki
Nyagra - 60 tabletek

Miejsce 2

 tabletki na brak orgazmu
Libido F - 60 tabletek

Miejsce 3

 ranking tabletek dla kobiet polepszajacych libido


До мене прийшла 28-річна З. У неї була проблема, тому що вона не досягла оргазму під час статевого акту. Вона не отримувала задоволення від сексу з чоловіками. Загалом у неї було дуже низьке лібідо та повна відсутність бажання займатися сексом. Вона дуже амбітна молода жінка, яка у своєму житті вона досягла багатьох успіхів: вищ освіта в престижному університеті, керівна посада у відомій приватній компанії, високий матеріальний рівень. Для цього без без сумніву, приваблива жінка, дуже доглянута та модно одягнена. для Її слабке лібідо є дуже важливою проблемою, оскільки воно руйнує всі стосунки, які вона мала з чоловіками. Крім того, він хоче збігатися інші жінки в цій сфері життя. Їй потрібно бути ідеальною стручкою в усіх відношеннях. друге причина: чотири з п'яти її партнерів сексуальні бажання від неї часті статеві стосунки, які вона не могла дати. Вона зізналася, що мала справу з досвідченими і привабливими чоловіками, які добре знають мистецтво кохання і дуже вони намагалися. Вони виявилися корисними таблетки для лібідо для жінок, завдяки яким змінилася якість статевого життя.