Blog tabletki na libido dla pań

 kobieta

Magda - wielbicielka fitness, jogi i medytacji.

Witam kochane. Od dłuższego czasu po licznych rozmowach klientkami zastanawiałam się nad problemem słabego libido u Pań. Nie ma tutaj znaczenia wiek ponieważ z tego co wywnioskowałam zjawisko to może dotyczyć zarówno dwudziesto jak i pięćdziesięciolatek. Co może być tego przyczyną?. Stres, partner nie spełniający oczekiwań czy zmęczenie często występujące u młodych matek itp… Przyczyn jest wiele czasami zaburzenia hormonalne lub po prostu wrodzone skłonności do słabego libido – braku zainteresowania seksem. Czasami też występuje zwyczajny brak pociągu seksualnego do danego mężczyzny – tak się dzieje zwykle na początku znajomości czasami tak jest że po kilku spotkaniach, randkach dany mężczyzna nie wzbudza u kobiety pożądania jest pewna blokada psychiczna, brak feromonów czy jak to teraz popularne – brak chemii. A co jeśli brak pożądania wystąpi już w dłuższym związku a kiedyś było normalnie. Wtedy przyczyna może być słabe libido u kobiety. Czy są tabletki na libido które mogą rozpalić kobietę do czerwoności żeby znowu zapragnęła seksu?. Wypróbowałam 3 tabletki na libido dla pań które według mnie zasługują na zainteresowanie. Dwa sprowadziłam z zagranicy jeden udało mi się kupić w Polsce. Poniżej przedstawiam mój prywatny ranking według mojej opinii, mogę zdradzić że najciekawsze tabletki okazały się te o nazwie Feminam Libido z ziołami z Ameryki Południowej które udało mi się kupić w Polsce w internecie choć nie są zbyt popularne tylko jeden sklep sprzedaje. Pozostałe dwa z rankingu też wypadły całkiem nieźle właściwie po wszystkich czułam ochotę na seks.
 przedstawiam ranking opinie i forum poniżej


Mój osobisty ranking TOP 3 najlepszych według mnie tabletek wspomagających libido dla kobiet, brak ochoty na seks czy słabnące pożądanie.

 większa ochota na seks u kobiety to nasz wspólny interes po to są te tabletki
Feminam Libido - 60 tabletek

Miejsce 1

 kobieta ze słabym libido zawsze jest smutna dajcie jej te tabletki
Nyagra - 60 tabletek

Miejsce 2

 tabletki na brak orgazmu
Libido F - 60 tabletek

Miejsce 3

 ranking tabletek dla kobiet polepszajacych libido

Zgłosiła się do mnie 28-letnia Z. Miała problem, ponieważ nie przeżywała orgazmu w trakcie stosunku. Nie odczuwała przyjemności podczas seksu z mężczyznami. Ogólnie miała bardzo słabe libido i zupełny brak ochoty na seks. To bardzo ambitna młoda kobieta, która w życiu, osiągnęła wiele sukcesów: wyższe wykształcenie w prestiżowej uczelni, kierownicze stanowisko w prywatnej znanej firmie, wysoki standard materialny. forum goldenline Do tego jest bez wątpienia atrakcyjną kobietą, bardzo zadbaną i modnie ubraną. Dla niej słabe libido jest problemem bardzo istotnym bo niszczy każdy jeden związek w którym była z mężczyznami. Poza tym pragnie dorównać innym kobietom w tej sferze życia. Ma potrzebę bycia idealną pod każdym względem. brak ochoty na seks w szafie Druga przyczyna: czterech z jej pięciu partnerów seksualnych oczekiwało od niej częstych stosunków których nie była w stanie dać. Przyznała, że miała do czynienia z doświadczonymi i atrakcyjnymi mężczyznami, którzy znali dobrze arkana sztuki miłosnej i bardzo się starali. Pomocne okazały się tabletki na libido dla pań dzięki którym jakość życia seksualnego uległa zmianie.
tabletki na libido dla pańOpowiadania Kasi

Bierność męża

Andrzej i Anna od roku są małżeństwem. Na tematy seksu nigdy dotąd ze sobą nie rozmawiali. Anna z natury jest małomówna i wstydliwa, a Andrzej oceniał ich pożycie seksualne za udane dla obojga (żona zawsze ma orgazmy) i milczenie w sypialni mu nie przeszkadzało. Anna akceptowała jego upodobania i potrzeby seksualne – brała stale tabletki na libido dla kobiet. Sytuacja uległa zmianie w czasie jednego wieczoru. Małżonkowie wrócili z przyjęcia imieninowego od jednego z przyjaciół nieco podchmieleni. Anna pierwszy raz w życiu była jednocześnie „na rauszu” i pod wpływem tabletek na libido również i rozwiązał się jej język. Spontanicznie wyznała, że w ich życiu seksualnym najbardziej odpowiada jej bierność męża i jej aktywność. Uwielbia zaspokajać upodobanie męża i sama czerpie dużo przyjemności z seksu do wprowadzania członka między jej uda. Ta forma pieszczot wstępnych jest przez nią traktowana jako poświęcanie się dla niego i chęć sprawienia mu przyjemności. Jednak później w trakcie stosunku jest tak skoncentrowana na sobie, że nie myśli o jego członku tylko o własnej rozkoszy i zbliżającym się orgazmie.

Luiza – szaleństwo po tabletkach na libido dla kobiet

Jesteśmy już w gorącym nastroju - opowiada Luiza z Wyszkowa. - Czuję, że dzisiejszej nocy pójdę na całość. Zrobię za moment wszystko, o czym marzyłam już od dawna. Znamy się z Bartkiem od dwóch miesięcy, ale pewne sprawy odkładałam na później. Nie chciałam, żeby pomyślał, że jestem zbyt wyuzdana bo nie wie że biorę stale tabletki na libido dla kobiet. Już na trzeciej randce kusiło mnie, żeby rozpiąć mu rozporek i troskliwie zająć się jego misiem. Wziąć go do buzi i tak go zaczarować, żeby zapiał z zachwytu. Powstrzymywałam się jednak. Teraz znamy się wystarczająco długo, więc mogę pozwolić sobie na więcej. Suwaczek idzie w dół, biorę nabrzmiałego członka do ręki, a potem do buzi. Stopniowo podkręcam tempo. Co kilka chwil robię pełne zanurzenie. O jaki jest piękny!!!. Jestem coraz szybsza. Tak, bardzo to lubię. Sądzę, że mój Bartek nie był przygotowany na taki rozwój wypadków. Chyba zbyt długo nie wytrzyma. Moje pieszczoty zniewalają go a moje libido szaleje. Robię to coraz lepiej. Wargami dotykam jego jajeczek. Aż dziwię się, że jego misio wchodzi do moich ust aż tak głęboko. Wyczuwam doskonale, że cała zabawa nie potrwa dłużej niż pół minutki – a szkoda bo tabletki na libido robią swoje i chcę więcej i więcej . I nie mylę się. Bartek na finiszu uprzedza mnie, że zaraz nastąpi eksplozja. Chce wysunąć swojego tygrysa i trysnąć na zewnątrz. Jego ostrzeżenie nie było wcale konieczne. Bartek nawet nie zdaje sobie sprawy, że bardzo pragnęłam poznać smak jego nektaru. Następuje wystrzał. Moje usta są pełne jego rozkoszy... Potem, kiedy leżymy wtuleni w siebie, przerywam krótkie milczenie i oświadczam mu: „chciałabym, żebyś wiedział, że coś takiego zrobiłam po raz pierwszy w życiu”. Bartek nic nie mówi, zaparło mu dech. Chyba mi nie wierzy.

Fantazje po tabletkach na libido.

Kobieta biorąca tabletki na libido z Warszawy. - Uwielbiam, kiedy Grzegorz bierze mnie od tyłu - wyznaje. - Ta właśnie pozycja jest dla mnie optymalna z dwóch powodów. Po pierwsze - wspaniale czuję wtedy jego pchnięcia. Po drugie - mogę zamknąć oczy i pofantazjować. Wczoraj, kiedy Grześ we mnie wchodził, marzyłam o koledze z pracy. Dzisiaj oddam się pewnemu przystojniakowi, którego codziennie spotykam na przystanku. Będzie cudownie. Sądzę że większość kobiet minimalizuje swoje doświadczenia seksualne. Na pytanie aktualnego partnera „z iloma mężczyznami kochałaś się przede mną", większość obniża ich liczbę przynajmniej o połowę. Kobiecym sekretem jest też fantazjowanie. To niepodważalny talent płci pięknej, ale obiektami kobiecych westchnień rzadko bywają aktualni partnerzy.

Mój ogier dał mi libido

No może mi w końcu pokażesz, jaki z ciebie ogier o mało nie padł z wrażenia. Na szczęście jego mały przyjaciel zachował się dokładnie odwrotnie i momentalnie stanął na baczność. Czym prędzej pozbyliśmy się ubrania I wylądowaliśmy w łóżku. Dawid położył się na plecach, dumnie prezentując swój sprzęt. Dosiadłam go bez namysłu i zaczęłam powoli kręcić biodrami. Czułam go w sobie głęboko i każdy ruch sprawiał mi nieopisaną przyjemność. Dawid bez oporu poddał się mojemu rytmowi i pomagał mi lekkimi pchnięciami od dołu. Gdy pochyliłam się nieco do przodu, nie zaprzestając przy tym kołysania, wbijający się we mnie członek zaczął trafiać idealnie w najczulszy punkt kobiecego ciała a tabletki na libido dla kobiet pomogły utrzymać idealne nawilżenie. Widząc, że mój mustang potrzebuje jeszcze silniejszych wrażeń, odwróciłam się o sto osiemdziesiąt stopni wypinając na niego mój zgrabny tyłeczek. Ujeżdżałam go teraz tyłem, tak aby bez przeszkód obserwować mógł moją pupę i wchodzącego we mnie członka. Na efekty mc trzeba było długo czekać. Oddech jego stał się szybszy, a jego członek jeszcze twardszy. Czując, że finiszuje, zwiększyłam tempo i przeszłam do galopu. Krzyczałam z rozkoszy, chyba miałam orgazm – odkąd biorę tabletki na libido dla kobiet zdarza mi się to niemal zawsze !., Nie mogąc się opanować i jak szalona pędziłam do mety. Po chwili usłyszałam jęk i odczułam rozkosz rozpływającego się we mnie potoku gorącej lawy.

zip download

rar download