Seks triki

 mężczyzna nie kończący szybko

O ORAŁ NA ZAKĄSKĘ

Niektóre kobiety rozkręca- ją się powoli. W takim przypadku może pomóc tylko jedno, twierdzi Krzysztof (24): - Podczas gry wstępnej trzeba posłużyć się językiem! Jak tylko Sylwia poczuje ciepły oddech na swoich udach, zaczyna słodko mruczeć. Delikatnie pieszcząc obrotnym języczkiem zakamarki jej cipki, czuję, jak robi się gorąca. W końcu podciąga mnie ku sobie i mocno oplata nogami moje biodra.

PIESKIE ŻYCIE
- Jak chętna kotka Kasia wysuwa w moją stronę swoją pupcię - opowiada Jurek (27). - Przylgnąłem do niej mocno i wślizgnąłem się ostrożnie do środka. Mimo że jestem całkiem hojnie wyposażony przez naturę, dotychczas tak naprawdę nie miałem okazji dogodzić Kasi. W końcu stwierdziłem, że to chyba kwestia pozycji i postanowiłem wypróbować pozę „na pieska” zachwalaną przez mojego kumpla. Rzeczywiście, Kasia była jak nie ta sama. Każdy mój ruch wywoływał w niej spazmy rozkoszy. I kto by pomyślał, że zmiana pozycji może zmienić nasze życie. Mówię wam, bierzcie kobiety od tyłu, a odwdzięczą się gigantycznym orgazmem! Uczennica i profesor, dziwka i klient, dostawca pizzy i znudzona gospodyni domowa: takie zabawy podobają się większości kobiet! - Najbardziej lubię zabawę w doktora - chichocze Basia (22). - Mogę posłuchać bicia serca mojego chłopaka, sprawdzam zawartość jego slipów, a kiedy widzę, jak rośnie w oczach, nie mogę opanować podniecenia i siadam na nim, ujeżdżając go do utraty tchu.

BIŻUTERIA SEXY
„Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet...”, jak śpiewała Marilyn Monroe. Panie lubiące biżuterię z pewnością przekonają się również do kolczyków i łańcuszków noszonych w miejscach szczególnych. Intymna biżuteria to ostatni krzyk mody. Sandra (26): - Nie trzeba się przecież od razu kłuć, bo to nie o to chodzi, ale warto kupić sobie jakiś ładny drobiazg w sex-shopie. Może to być na przykład łańcuszek z obróżkami na sutki, od którego robią się takie sztywne. Super podniecające uczucie. A mój Adam mówi, że jak na niego patrzy, to od razu ma wielką ochotę na seks.

ORGAZM ANALNY
Niemal każda kobieta, która kochała się kiedyś po grecku przyznaje, że to bardzo emocjonujące przeżycie. To samo powiedziała nam Ania (23): - Najpierw Bartek mocno mnie do siebie przytulił, tak że poczułam, jak jego penis wsuwa się w mój rowek. Kilka ruchów wystarczyło, żebym poczuła pulsowanie w mojej szparce, ale naprawdę byłam zadowolona, gdy wszedł we mnie mocno, rozpychając ciasne ścianki mojej tylnej dziurki. Wypełnił mnie całą, draż- niąc palcami płatki mojej róży. Dawno już nie przeżyłam tak silne- go orgazmu.

SEKS MARATON
Im więcej luzu, tym lepszy seks: - Uwielbiamy maratony miłosne - wyznaje Romek (26). - Moja Iza nieźle się nakręca, kiedy robi- my to godzinami. Siada ma mnie okrakiem, szeroko rozkładając nogi, żebym mógł widzieć jej wilgotne problemu z dotrzymaniem jej kroku i zwykle osiągamy wspólny orgazm.

GŁASZCZ MNIE!
- Nie jestem w stanie podniecić się bez odpowiedniej dawski pieszczot. Kto chce mieć ze mnie jakiś pożytek, musi najpierw porządnie mnie wypieścić. Najbardziej lubię delikatne muśnięcia pawim piórkiem i dotyk zwilżonych śliną palców. Moje całe ciało staje się wtedy strefą erogenną.

SMACZNEGO
-Maciek rozsmarował na moich piersiach bitą śmietanę i dal mi polizać palec - mówi Ela (29). - Potem zaczął rozkosznie zlizywać smakołyk ze skóry, przyprawiając mnie o drżenie. Jego usta delikatnie pieściły sutki, język wwiercał się w pępek. Nie miałam siły dłużej mu się opierać. Szeroko rozsunęłam kolana, żeby poczuć w sobie jego potężną maczugę. _
 opinie i forum

 seks triki